2017 yılında eğitim yayıncılığı sektörüne giriş yapan Yayın Kulvarı bünyesinde bulunan  Dorya Yayınları, Dorya Robotik Yayınları, Dorya Publishing, Dorya Çocuk Yayınları, Dorya Minik Yayınlarıyla her eğitim seviyesindeki öğrencinin niteliklerine ve seviyesine uygun hazırlanmıştır. Yayın Kulvarı bu farklı markaların baskı, dizgi, dağıtım ve satış organizasyonunu gerçekleştirmektedir.

Yayın Kulvarı, deneyimli eğitim kadrosunun hazırladığı nitelikli  LGS, YKS ve okula destek kitaplarıyla bireysel ve kültürel gelişimi destekleyen özgün yayın gruplarını içermektedir.

Okul öncesi dönemden üniversiteye hazırlık sürecine kadar başarıyı hedefleyen nitelikli yayın markalarını bünyesinde barındıran Yayın Kulvarı, yeni nesil eğitim teknolojilerini takip ederek dijital eğitim platformlarını da içermekte ve MEB müfredatına göre düzenli olarak güncellenmektedir.

MİSYON
Yenilikleri takip ederek, çok çalışarak, araştırarak, kaliteyi ön planda tutarak her yaştan öğrencinin hedefine ulaşmasını sağlamak; öz güveni yüksek, başarılı, ülkesine ve insanlığa yararlı bireyler yetiştirmek.

VİZYON
Deneyimli, uzman kadrosu ve uluslararası eğitim anlayışı ile yenilikçi eğitim teknolojilerini bir araya getirerek eğitim yayıncılığında fark yaratmak, Türkiye’de sektörün öncü kurumları arasında yer almak.

(212) 660 58 41

Sosyal Medya

İletişim Bilgilerimiz

Büyükdere Cad. No:53 Hürmet Keçeli İşhanı Kat:7 Mecidiyeköy / İSTANBUL

(212) 660 58 41

dijitaldestek@yayinkulvari.com